Shamrock Dil Okulu

Kayıt Süreçleri | Shamrock Dil Okulu - Ankara Language House

Kayıt Süreçleri

KAYIT KABUL İlgili yönetmelik gereği 2020 – 2021 öğretim yılında okulumuz

Ana Sınıflarına; ** 1 Eylül 2020 tarihi itibarı ile 36 ayını doldurmuş öğrenciler, **Kesin kayıt aşamasında aşı karnesi fotokopisinin öğrenci işlerine teslim edilmesi gerekmektedir. **Ana sınıfı ve 1.sınıflarımıza kesin kayıtlar başvuru sırası ve rehberlik görüşmesi sonucuna göre yapılacaktır.

1.Sınıflara; 
1) Eylül 2014 öncesi doğan öğrenciler,

2) Ekim 2014 – Mart 2015 arası doğan öğrenciler (Veli isteği durumunda) aday kayıt yaptırabileceklerdir.

2. ve 3. Sınıflarına; Kontenjan dâhilinde performans değerlendirme ve rehberlik görüşmesi sonucuna göre öğrenci kabul edilecektir.

4,5,6,7 ve 8.Sınıflarına; Kontenjan dâhilinde rehberlik görüşmesi ve ‘Seviye Belirleme Sınavı’ sonucuna göre öğrenci kabul edilecektir.

1-) Sınıfa Kayıt İçin İstenilen Belgeler: – Öğrencinin nüfus cüzdanı fotokopisi (TC. Kimlik No’su yazılı olmalı) – Öğrencinin 1 adet fotoğrafı (4,5 x 6 cm) – Veli nüfus cüzdanı fotokopisi – Velinin bir adet fotoğrafı – Veli ikametgâh belgesi – Aşı karnesi fotokopisi

2-) Ara Sınıflara (İlkokul ve Ortaokul) Başvuru İçin Gerekli Belgeler: – Öğrenci belgesi (okuduğu okuldan alınacak) – Nüfus cüzdanı fotokopisi (TC Kimlik No’su yazılı olmalı) – En son aldığı karne * Bilgi için 0 312 424 06 06 numaralı telefondan iletişim kurabilirsiniz.
Ön Kayıt Formu