Shamrock Dil Okulu

Sınavlara Hazırlık | Shamrock Dil Okulu - Ankara Language House

Sınavlara Hazırlık

YDS Yabancı Dil Sınavına hazırlık sürecinde de öğrencilerimiz, tecrübeli öğretmenler rehberliğinde, sınav soru tiplerine uygun olarak hazırlanmış yardımcı kaynaklara ve özgün eğitim metoduyla hedeflerine ulaşacaklardır. Düzenli olarak ilerleyen bir sınav programı dahilinde öğrencilerimizin ilerleme hızları takip edilerek, sınavlar neticesinde elde edilen sonuçlara göre gerekli tedbirler alınmaktadır.

Öğrencilerimizin bu eğitim programına katılabilmeleri için en az orta seviye(B1) İngilizce bilgisine sahip olmaları gerekmektedir. YDS/YÖKDİL derslerine katılmak isteyen öğrencilerimiz öncelikle dil seviyelerinin tespiti için bir seviye tespit sınavına katılırlar. Sınav sonucuna göre, Shamrock Dil Okulundaki eğitim süreçleri başlar.

YDS/YÖKDİL dersleri genel konularının tekrarının yapılması ile başlar ve tüm YDS/YÖKDİL konularını içeren bir eğitim sürecinden oluşur. Geçmiş yılların YDS soruları ve farklı kaynaklardan itina ile seçilmiş benzer sorular, konusunda uzman eğitmenlerinin gözetiminde çözümlenir. Yapılan yanlışların ve en çok kullanılan çeldiricilerin çeşitleri, YDS’de en çok çıkan kelimeler, doğru yaklaşım teknikleri eğitimi ile öğrencilere aktarılır.

LGS İngilizce içinse sadece çıkmış soruları değil, konu bütünlüğü dâhilinde sorulabilecek İngilizce kelimeleri ve dil bilgisi konularını pekiştirirerek sınava hazırlar.

Bütün kademelerde Cambridge dil yeterliliği sınavları uygulanacaktır.

Özel ve devlet üniversitelerinin hazırlık / kur atlama sınavları yine titizlikle ele aldığımız bir diğer sınav hazırlığımızdır.

Ön Kayıt Formu